top of page

KALİTE POLİTİKAMIZ

Robot otomasyon sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamız kalite yönetim sistemini en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda politikasını belirlemiştir.
•Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürekli iyileştirmeyi kurum kültürü haline getirmiş bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak.
•Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı artırmak, geleceğimizi güven altına almak,
•Tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışmak,
•Bu bağlamda amacımız tüm süreçlerimizde kalite bilincini sistematik ve sürdürülebilir şekilde sağlamak üzere kalite yönetim sistemimizin kurallarına uyarak sistemimizi sürekli iyileştirmektir.

TEMEL HEDEFİMİZ

Teknoloji ortağınız olarak ihtiyaçlarınızı anlamak, uzmanlık alanlarınıza odaklanmanıza yardımcı olarak, işlerinizde daha verimli ve başarılı olabilmenizi sağlamaktır. Bunun için sizin adınıza tüm robot,otomasyonve bilişim teknolojilerini yakından izliyor, sürekli eğitilen uzman bir ekiple, firmanız için özelleştirilmiş çözüm ve hizmetleri en faydalı şekilde, optimum fiyat/performans oranı ile kullanımınıza sunuyoruz.

BIZE ULAŞIN

Cefix Mühendislik  - Teknik Ofis

Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı. Altınşehir Mahallesi Öndül Ofis İş Merkezi, A Blok No:26 16285 

Nilüfer/Bursa, Turkey

(+90) 538 722 15 17

Cefix Mühendislik   - Üretim Atölyesi

Yaylacik Mahallesi 44.Sokak No:12, Yaylacık, 16110

Nilüfer/Bursa, Turkey

bottom of page